PATRYK KMEŤ
ONLINE COACH/ TRÉNER

CHCEM POMÁHAŤ EFEKTÍVNE A PLOŠNE

Veľmi ma baví pomáhať vám napredovať a meniť vaše telo k lepšiemu. Dlhý čas som strávil premýšľaním, ako odovzdať všetky rady a pomoc čo najväčšiemu počtu ľudí tak, aby to bolo stále 100% efektívne pre každého jedného z vás.

CHCEM ABY STE PLATILI ČO NAJMENEJ

Nie je tajomstvom, že profesionálni tréneri si dnes pýtajú za svoje služby nemalé peniaze. Či už osobne alebo online. Mnohí si trénera nemôžu dovoliť aj napriek tomu, že by si veľmi radi nechali poradiť. Chcel som vytvoriť cestu ako by ste si mohli byť istí, že robíte veci správne a zároveň za to neplatíte stovky eur mesačne ako za tréningy s trénerom. Len za 24,90€ získate na mesiac prístup ku všetkým info a návodom odo mňa na webe. A to bez akejkoľvek viazanosti. Keď členstvo vyprší, sami sa rozhodnete, či si zakúpite ďalšie alebo nie.

DLHO STE SI ODOMŇA PÝTALI ONLINE-COACHING

Na sociálnych sieťach ste si odomňa dlho pýtali online-coachingy. Mojou odpoveďou je tento ucelený systém, vďaka ktorému vám môžem byť oporou aj na diaľku.

.. a navyše ..

KÚPOU ČLENSTVA MA ZÁROVEŇ PODPORÍTE

Umožníte mi s tímom zlepšovať aktuálne a realizovať ďalšie nové projekty v rámci www.patrykkmet.sk a www.journeytogreatness.sk.